Мобільний комп’ютер студента 2010ASUS X52F - Оптимальні характеристики та розумна продуктивність

Спецификація:


Дисплей: 15,6 дюйма
Процесор: Intel Core i3-370M (2.4 ГГц, L2 Cache 3 Мб)
Чипсет: Intel HM55
Пам'ять: 3 Гб, DDR3 1066
Відео: Intel HD Graphics
HDD: 320 Гб 7200 RPM
ODD: DVD+/-RW Super Multi
Розміри: 380 x 255 x 35,7 мм
Маса: 2,6 кг


Опис:


Відмінний ноутбук для дому та офісу
- Новітнє сімейство процесорів Intel® Core™: висока продуктивність, відмінна енергоефективність
- ASUS Power4Gear: автоматичне налаштування швидкості обертання вентилятора, тиха робота
- Технологія Palm Proof відключає сенсорну панель при випадковому натисканні на неї долонею


Висока продуктивність
Ноутбук ASUS X52F оснащений процесором новітньої серії Intel® Core™, який пропонує найкращу в своєму класі швидкодію.

Розумна багатозадачність
В процесорах Intel® Core™ i3 використовується технологія Intel® Hyper-Threading, що дозволяє кожному з двох ядер процесора виконувати одночасно дві задачі та забезпечує необхідну продуктивність для багатозадачної роботи. Ви зможете запускати необхідні програми та зберігати високу швидкість роботи завдяки розумному процесору.

Інтегрована графіка Intel® HD Graphics
Ноутбук оснащений новою інтегрованою графікою Intel® HD Graphics та відмінно підходить для використання в якості мобільного мультимедійного центру, а також потужного офісного комп’ютера для вирішення повсякденних завдань.

Стильний корпус і практична робоча панель
ASUS X52F в тонкому стильному корпусі – ідеальне рішення для тих, кому потрібний надійний ноутбук, який завжди можна взяти з собою. Робоча панель має практичне покриття, на якому не видно відбитки пальців, тому ASUS X52F максимально довго зберігає бездоганний вигляд.

Ергономічна клавіатура
Клавіатура типу Chiclet відзначається окремо розташованими клавішами зі збільшеною поверхнею для натискання. Крім того, вона захищає корпус ноутбука від проникнення всередину пилу.

SmartLogon – авторизація з використанням технології розпізнавання особи
Функція SmartLogon забезпечує авторизацію користувача в системі з використанням вбудованої веб-камери і технології розпізнавання особи. Функція має можливість навчання для успішного розпізнавання власника з головним убором і без нього, а також розпізнавання в умовах різного освітлення. SmartLogon розпізнає особу власника ноутбука і виконує швидкий вхід в систему без будь-яких додаткових дій з його боку.

Зручна мультисенсорна панель
Мультисенсорна панель, що реагує на одночасний дотик кількох пальців, дає можливість користувачу легко і зручно виконувати масштабування зображень, прокрутку сторінок тощо.

Power4Gear – тиха робота та економія енергоспоживання
Технологія Power4Gear автоматично регулює швидкість обертання вентилятора охолодження процесора, забезпечуючи тиху роботу ноутбука і економію заряду батареї.

Технологія Palm Proof – коректна робота тачпада
ASUS X52F підтримує технологію Palm Proof, яка автоматично розпізнає спосіб натискання на сенсорну панель – пальцем або долонею. Якщо користувач у процесі введення тексту випадково натисне на тачпад долонею, положення курсору не зміниться.

Потужні мультимедійні можливості
Якісний 15,6-дюймовий екран ASUS X52F зі світлодіодним підсвічуванням з роздільною здатністю HD (1366x768) і співвідношенням сторін 16:9 гарантує чітке та яскраве зображення. Ноутбук оснащений також акустичною системою Altec Lansing® та підтримує технологію SRS ® Premium Sound™, що створює ефект об'ємного звучання. Завдяки наявності порту HDMI, до ноутбука можна підключити будь-який пристрій, обладнаний HDMI-входом, наприклад сучасний HD-телевізор або домашній кінотеатр.

Конструкція корпусу з заниженими шарнірами
Унікальна конструкція корпусу ноутбука з шарнірами кріплення екрану, що розташовані дещо нижче від клавіатури, дозволяє більш оптимально розташувати екран відносно очей користувача.
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.