Мобільний комп’ютер студента 2010Умови програми

У період з 1 вересня до 30 листопада 2010 року кожен студент, аспірант, викладач чи працівник університету має змогу придбати ноутбук ASUS (модель X5DIJ, X52F або N61J) зі значною персональною знижкою від ринкової вартості. Кожна з даних моделей ноутбуків ASUS пропонує технічні характеристики та функціональні можливості, оптимізовані для користувачів із різними вимогами. Всі акційні ноутбуки безкоштовно укомплектовані сумкою та мишкою. Розмір знижки на придбання ноутбуку становить від 760 до 1420 грн. і залежить від обраної моделі. Учасники програми можуть також скористатись безпрецедентною можливістю придбати ноутбуки на умовах кредиту «0% переплати»* від партнера програми АТ «Дельта Банк».

Кожен студент, аспірант, викладач чи працівник університету, який бажає скористатись даною пропозицією, до 30 листопада 2010 року має отримати у своєму ВНЗ один персональний Сертифікат, який дає йому право на знижку у спеціально відведених місцях роздрібного продажу. Звертаємо Вашу увагу на те, що право на персональну знижку мають тільки студенти, аспіранти, викладачі та працівники університетів-учасників даної програми. Кількість ноутбуків обмежена.
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.