Мобільний комп’ютер студента 2010Запитання та відповіді

Що мені дає дана програма?
Дана програма надає можливість придбати одну з трьох сучасних моделей справжніх ноутбуків ASUS X5DIJ, ASUS X52F або ASUS N61J зі значною персональною знижкою від їх ринкової вартості або оформити кредит на вигідних умовах: з переплатою 0%* на 8 місяців від Дельта банку чи на інший термін до 2 років. Додатково всі учасники програми при придбанні ноутбука отримають сумку й мишку в подарунок.

Що це за програма?
Метою програми «Мобільний комп'ютер студента» є забезпечення кожного студента, викладача або співробітника українських ВНЗ, що приймають участь у Програмі, сучасним інструментом освітнього процесу - ноутбуком. Для даного заходу компанії ASUS і Intel створили спеціальні моделі ноутбуків і запропонували їх із персональною знижкою або з можливістю оформити кредит до 2-х років на вигідних умовах (0% переплати на 8 місяців).

Що мені потрібно зробити, щоб придбати ноутбук?
Щоб придбати ноутбук у рамках даної програми, Вам необхідно отримати свій персональний сертифікат на знижку у своєму ВНЗ (зверніться в деканат Вашого факультету), якщо він приймає участь у Програмі, та завітати до зручного Вам одного з продавців техніки по всій Україні.

Який ноутбук підійде мені?
Вибір ноутбука залежить від ваших потреб та вимог. Кожна модель розробляється на базі потреб користувачів. Технічні характеристики моделей, що запропоновані в даній Програмі, спеціально розроблені для українських студентів та викладачів на базі сучасних технологій і відповідають сучасному світовому рівню забезпечення освітнього процесу у ВНЗ.
    ASUS X5DIJ – звичайні повсякденні задачі, такі як створення документів, робота з Інтернет, електронною поштою тощо
    ASUS X52F – програмування, обчислення, робота з графічними програмами, повсякденні задачі
    ASUS N61J – створення мультимедійного контенту, моделювання в 3D, робота з макетами тощо

Що робити, коли мені відмовили у видачі сертифікату?
Будь-ласка зверніться до деканату Вашого ВНЗ або до організаторів Програми за безкоштовними телефонами гарячої лінії Дельта Банку або Asus Україна в м Києві.

Чи можу я придбати 2 або більше ноутбуків в рамках Програми?
Ви маєте нагоду використати власний сертифікат тільки 1 (один) раз на придбання зі спеціальними умовами тільки 1 (одного) ноутбука на вибір з 3-х моделей.

Якщо у Вас виникли питання, Ви маєте змогу задати їх нам, зателефонувавши за номером (044) 545-77-27, або за допомогою форми на веб-сторінці.
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.