Мобільний комп’ютер студента 2010ASUS X5DIJ - Базова універсальна модель для сучасної освіти

Звичайна ціна: 5079 грн.

Ціна за програмою: 4319 грн.

(знижка 760 грн.)

Насолоджуйтесь переглядом відео у форматі високої чіткості
Ноутбук ASUS X5DIJ оснащений 15,6-дюймовим екраном (співвідношення сторін 16:9) з технологією світлодіодного підсвічування, яка забезпечує покращені параметри контрастності і насиченості. Графічна система Intel® GMA 4500 дасть вам можливість насолодитися найвищою якістю відео. Цей ноутбук відрізняється також якісною акустичною системою Altec Lansing® з підтримкою технології SRS® Premium Sound™, що покращує якість відтворення аудіо та створює ефект об'ємного звучання.

Безмежна мобільність завдяки технології Super Hybrid Engine
Ноутбук підтримує технологію Super Hybrid Engine (SHE), яка за допомогою програмного забезпечення Power4 Gear Hybrid та енергетичного процесора Energy Processing Unit (EPU), спрощує вибір і використання оптимального режиму енергозбереження системи, – виходячи з ваших вимог у вирішенні конкретних завдань. Мікросхема EPU з високою точністю визначає потреби системи і виконує необхідне налаштування параметрів енергоспоживання!

Дізнайтеся більше...

ASUS X52F - Оптимальні характеристики та розумна продуктивність

Звичайна ціна: 6199 грн.

Ціна за програмою: 5269 грн.

(знижка 930 грн.)

Висока продуктивність
Ноутбук ASUS X52F оснащений процесором новітньої серії Intel® Core™, який пропонує найкращу в своєму класі швидкодію.

Інтегрована графіка Intel® HD Graphics
Ноутбук оснащений новою інтегрованою графікою Intel® HD Graphics та відмінно підходить для використання в якості мобільного мультимедійного центру, а також потужного офісного комп’ютера для вирішення повсякденних завдань.

Стильний корпус і практична робоча панель
ASUS X52F в тонкому стильному корпусі – ідеальне рішення для тих, кому потрібний надійний ноутбук, який завжди можна взяти з собою. Робоча панель має практичне покриття, на якому не видно відбитки пальців, тому ASUS X52F максимально довго зберігає бездоганний вигляд.

Дізнайтеся більше...

ASUS N61J - Всі можливості з додатковим прискоренням

Звичайна ціна: 9419 грн.

Ціна за програмою: 7999 грн.

(знижка 1420 грн.)

Технологія SonicMaster: найвища якість звучання
Новий ноутбук ASUS N61Jv створений для справжніх шанувальників музики, яким потрібен мобільний мультимедійний центр. Застосовані в ноутбуці апаратні та програмні інновації забезпечують найвищу якість відтворення аудіо. Технологія SonicMaster, розроблена висококваліфікованими фахівцями ASUS в галузі аудіо, дозволяє оптимально відрегулювати рівні звукового тиску, шумів, гучності, балансу, а також динамічний діапазон, покращуючи якість багатоканального аудіо, і одночасно запобігає спотворенню і впливу на якість звучання особливостей навколишнього середовища. Прецизійно вивірена конструкція акустичної системи Altec Lansing®, а також використання 2,5-ватного підсилювача, дозволили досягти чудової просторової перспективи та високої деталізації звуку.

Технологія Video Magic та підтримка Full HD
У комплект поставки ASUS N61Jv входить програмний пакет Video Magic, який покращує якість зображення, збільшує частоту оновлення екрану до 72 кадрів в секунду (fps), усуває розмиття і артефакти на екрані та покращує якість відтворення DVD-контенту на екрані з роздільною здатністю Full HD (1080p).

Дізнайтеся більше...
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.