Мобільний комп’ютер студента 2010ASUS N61J - Всі можливості з додатковим прискоренням

Спецификація:


Дисплей: 16 дюймов
Процесор: Intel Core i5-450 (2.4ГГц, L2 Cache 3 Мб, Turbo Boost)
Операційна система: Windows® 7 Home Basic 64-bit
Чипсет: Intel HM55
Пам'ять: 4 Гб, DDR3 1066
Відео: NVIDIA GeForce GT325M
HDD: 500 Гб 5400 RPM
ODD: DVD+/-RW Super Multi
Розміри: 384 x 265 x 27,9~37,5 мм
Маса: 2,7 кг


Опис:


Мультимедійний ноутбук з ексклюзивною аудіотехнологією ASUS SonicMaster

- Порт USB 3.0: в 10 разів швидше за USB 2.0!

- Ексклюзивна аудіотехнологія ASUS SonicMaster

- Технологія Video Magic для поліпшення якості відтворення DVD-контенту на екрані з роздільною здатністю Full HD

- Перший у світі ноутбук з технологією NVIDIA Optimus™, яка забезпечує більшу продуктивність і тривалий час роботи від батареї


Технологія SonicMaster: найвища якість звучання
Новий ноутбук ASUS N61Jv створений для справжніх шанувальників музики, яким потрібен мобільний мультимедійний центр. Застосовані в ноутбуці апаратні та програмні інновації забезпечують найвищу якість відтворення аудіо. Технологія SonicMaster, розроблена висококваліфікованими фахівцями ASUS в галузі аудіо, дозволяє оптимально відрегулювати рівні звукового тиску, шумів, гучності, балансу, а також динамічний діапазон, покращуючи якість багатоканального аудіо, і одночасно запобігає спотворенню і впливу на якість звучання особливостей навколишнього середовища. Прецизійно вивірена конструкція акустичної системи Altec Lansing®, а також використання 2,5-ватного підсилювача, дозволили досягти чудової просторової перспективи та високої деталізації звуку.

Технологія Video Magic та підтримка Full HD
У комплект поставки ASUS N61Jv входить програмний пакет Video Magic, який покращує якість зображення, збільшує частоту оновлення екрану до 72 кадрів в секунду (fps), усуває розмиття і артефакти на екрані та покращує якість відтворення DVD-контенту на екрані з роздільною здатністю Full HD (1080p).

Технологія поліпшення зображення ASUS Splendid
Унікальна технологія ASUS Splendid оптимізує відображення кольорів для їх кращого сприйняття. ASUS Splendid автоматично покращує якість картинки для досягнення більш глибоких кольорів, високого контрасту і яскравішого зображення в цілому.

Гарантія Zero Bright Dot
Для панелей ноутбуків ASUS N61Jv надається всесвітня гарантію на відсутність дефектів у вигляді яскравих точок строком 1 місяць.

Найвища продуктивність
Ноутбук ASUS N61Jv оснащений процесором Intel® Core™ i5, створеним на базі новітньої мікроархітектури, в якій реалізовані унікальні технології та інновації Intel®, такі як технологія Intel® Turbo Boost, що автоматично підвищує тактову частоту процесора в разі виникнення потреби у додатковій продуктивності.

У ноутбуці використовується відеокарта NVIDIA GeForce GT 325M з 1 ГБ пам'яті DDR3. Ця відеокарта підтримує технологію CUDA, що дозволяє насолодитися якісним переглядом HD-відео та швидкістю роботи графічних програм. У ноутбуці ASUS N61Jv реалізована сучасна технологія NVIDIA® Optimus™, яка здійснює миттєве автоматичне перемикання між дискретним і інтегрованим графічними ядрами у відповідності з поточними завданнями.

Ноутбук забезпечує розумну багатозадачність завдяки процесору Intel® Core™ i5 з технологією Intel® Hyper-Threading. Це дозволяє кожному з двох ядер процесора виконувати одночасно по дві задачі та забезпечує необхідну продуктивність для багатозадачної роботи. Ви зможете запускати необхідні програми та зберігати високу швидкість роботи завдяки розумному процесору.

USB 3.0: у 10 разів швидше
Компанія ASUS першою серед виробників ноутбуків випустила модель, обладнану новим інтерфейсом USB 3.0 з пропускною здатністю 4,8 Гбіт/с, що приблизно в 10 разів вище, ніж у USB 2.0. Забезпечується більш швидке перенесення даних між пристроями, що особливо важливо при необхідності копіювати великі обсяги інформації, наприклад, фільми в HD-якості, відео та інші файли великого розміру. Крім того, завдяки збільшенню для USB 3.0 максимальної сили струму, споживаної одним пристроєм до 900 мА, прискорюється зарядка USB-пристроїв (в USB 2.0 максимальна сила струму становила 500 мА). І, нарешті, USB 3.0 допомагає збільшити час роботи ноутбука від батареї, оскільки цей інтерфейс не споживає енергію в режимі очікування.Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.