Мобільний комп’ютер студента 2010Мета програми «Мобільний комп’ютер студента 2010»

Програма «Мобільний комп’ютер студента 2010» реалізує в Україні елементи освітніх заходів, відомих у світі як державні програми сприяння студентам у придбанні індивідуальних комп’ютерних засобів навчання. За умови координованого впровадження, ці заходи, у поєднанні з наявністю у всіх учасників навчального процесу персональних комп’ютерів, забезпечують реальний прогрес у трансформації системи освіти вищої школи до стандартів, притаманних інформаційному суспільству ХХІ сторіччя.

Участь у програмі для ВНЗ
Щоб взяти участь у проекті ВНЗ повинен надіслати заявку (Додаток 1) до 23 серпня на електронну адресу lsavchenko@iteach.com.ua з копією на адресу Anastasiya.prychynenko@Intel.com, або відправити на факс
(044) 490-64-87.

Переваги для ВНЗ
- Студенти вже з першого курсу зможуть мати доступ до навчальної інформації в мережі Інтернет та до інших різноманітних освітніх онлайн-ресурсів;
- Кошти навчальних закладів, які передбачалось витратити на оновлення комп’ютерного парку, можуть бути спрямовано на модернізацію телекомунікаційної та інженерної інфраструктури ВНЗ, підготовку е-контенту, підвищення кваліфікації викладачів щодо ефективного використання ІКТ тощо;
- Без залучення значних бюджетних та власних ресурсів ВНЗ матимуть покращену технічну базу, яка за основними показниками відповідатиме сучасним європейським стандартам (1 студент – 1 комп’ютер).

Додаткові можливості для ВНЗ
- За умови ефективної участі ВНЗ у проекті та активного інформування студентів щодо даної програми придбання сучасних персональних засобів навчання, після закінчення проекту компанія ASUS безкоштовно забезпечить ВНЗ багатофункціональними бездротовими мережевими маршрутизаторами ASUS RT-N16 (із розрахунку 1шт. на 30шт. придбаних ноутбуків) для поліпшення або побудови власної бездротової інфраструктури, надасть консультації з питань сучасних технічних рішень в освіті та підтримку у проекті розгортання бездротової мережі.

Результати впровадження подібних програм у багатьох країнах світу, наприклад, в Італії (www.ict4university.gov.it) та Франції (www.microportable.fr), безпосередньо вплинули на введення інновацій у суспільно-політичне життя та освітній процес, а також зумовили суттєвий ріст вмінь та навичок студентів у роботі з інформацією та комп’ютером.

З 2007 року одним з найкращих прикладів переваг програми комп’ютеризації та впровадження індивідуальних засобів доступу до сучасного навчального середовища є досвід впровадження програми новітньої освіти на факультеті комп’ютерних наук Національного авіаційного університету України. На цьому факультеті подібна програма успішно реалізується протягом вже 4-х років поспіль.

В 2009 року дана програма пройшла успішне пілотне випробування у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та Національному технічному університеті України «Київський Політехнічний Інститут», а також кількох інших університетах. Враховуючи позитивні відгуки її учасників, МОН України в 2010 році вирішило підтримати дану ініціативу та поширити її реалізацію на інші ВНЗ України.
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.