Мобільний комп’ютер студента 2010ASUS X5DIJ - Базова універсальна модель для сучасної освіти

Спецификація:


Дисплей: 15,6 дюйма
Процесор: Intel Pentium T4500 (2.3 ГГц, L2 Cache 1 Мб)
Чипсет: Mobile Intel® GL40 Express
Пам'ять: 2Гб, DDR2 800
Відео: Intel® GMA 4500MHD
HDD: 320 Гб 5400RPM
ODD: DVD+/-RW Super Multi
Розміри: 370 x 256 x 31~35,5 мм
Маса: 2,6 кг


Опис:


Насолоджуйтесь переглядом відео у форматі високої чіткості
Ноутбук ASUS X5DIJ оснащений 15,6-дюймовим екраном (співвідношення сторін 16:9) з технологією світлодіодного підсвічування, яка забезпечує покращені параметри контрастності і насиченості. Графічна система Intel® GMA 4500 дасть вам можливість насолодитися найвищою якістю відео. Цей ноутбук відрізняється також якісною акустичною системою Altec Lansing® з підтримкою технології SRS® Premium Sound™, що покращує якість відтворення аудіо та створює ефект об'ємного звучання.

Безмежна мобільність завдяки технології Super Hybrid Engine
Ноутбук підтримує технологію Super Hybrid Engine (SHE), яка за допомогою програмного забезпечення Power4 Gear Hybrid та енергетичного процесора Energy Processing Unit (EPU), спрощує вибір і використання оптимального режиму енергозбереження системи, – виходячи з ваших вимог у вирішенні конкретних завдань. Мікросхема EPU з високою точністю визначає потреби системи і виконує необхідне налаштування параметрів енергоспоживання!


Технологія ASUS IceCool – випробуйте справжній комфорт
Ноутбук ASUS X5DIJ створений для дійсно комфортної роботи, чому сприяє інноваційна технологія IceCool. Продумане розташування вентиляційних отворів і їх конструкція забезпечують комфортну температуру на робочій поверхні ноутбука, яка нижче середньої температури тіла людини. ASUS IceCool підтримує оптимальну температуру в області розташування кисті руки навіть після тривалої роботи ноутбука.
Додаткову інформацію щодо умов програми кредитування та місць оформлення кредиту дізнавайтесь на сайтах співорганізаторів програми: Intel Мобільний комп’ютер студента 2010, сайт «Дельта Банку» (www.deltabank.com.ua) або за телефонами гарячої лінії компанії ASUS (044 545-77-27), «Дельта Банку» (0 800 500-600 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).

* 0% – переплата за кредит становить 0% на 8 місяців. Повну інформацію про сукупну вартість споживчого кредиту з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх супутніх послуг, а також інших фінансових зобов’язань, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту, дізнавайтесь у кредитного інспектора.
Надання банківських послуг згідно ліцензії НБУ №225 від 08.10.2009 р.